KATUSED 

EPS 50

EPS 60

EPS 60 Silver

 Katused

 EPS 50, EPS 60 ja EPS 60 Silver sobivad mitteekspluateeritavate lamekatuste soojustamiseks. EPS katuse-toodete koormustaluvus on suurem kui soojustusvilladel, mis tagab katusele tugeva ning stabiilse aluse.

 

 Võrreldes tavapärase valge EPS-iga annab EPS 60 Silver kuni 20 % suuremat energiasäästu. Materjali koostises olevad ained vähendavad oluliselt soojuskiirgusest tulenevat soojakadu.
EPS 60 Silveri soojusjuhtivustegur λᴅ = 0,032 W/mK 

 

 EPSTERM toodetega on võimalik moodustada katusele kaldeid, kasutades selleks kaldu lõigatud plaate. Katuse põhikallete moodustamiseks kaldu lõigatud plaadid ja veeneeludes vastukallete kolmnurgad lõigatakse vastavalt katuse projektile. Kaldplaate on võimalik tellida paksus 20–600 mm, laiusega 1200 mm ja pikkusega kuni 3000 mm. Katuse ehitamiseks pakume veel tuulutussoonega EPS soojustusplaate, mis võimaldab EPS soojustuse ja katusekatte vahel kasutada ka ilma tuulutussoonteta villaplaate.

 
 

Eelised:
•   Suur niiskuskindlus – vihm ja lumi ei riku tööde teostuse ajal materjali omadusi
•   Kaldu lõigatud plaadid suurendavad oluliselt katuse soojustuskihi paksust. Väikese mahukaalu (u 12-15 kg/m³) tõttu ei suurenda aga kandekonstruktsioonile mõjuvat koormust
•   Kaldu lõigatud plaadid, vastukalded ja tuulutussoonega plaadid võimaldavad lihtsalt ja kiiresti lahendada katuse soojustuse küsimused
•   Kerge transportida ja katusele tõsta